montážny pracovník vzduchotechniky a chladenia

tel.: +421445476701

Ponúkame pracovnú pozíciu : montážny pracovník vzduchotechniky a chladenia

Pracovná náplň: samostatný elektrotechnik §21 vodičský preukaz B manuálna zručnosť, čítanie tech. výkresov študijný odbor- strojnícky, elektrotechnický, technický

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421445476701
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: FIVING, s.r.o.
IČO: 31571778

Adresa:

Palugyayho 550, Liptovský Mikuláš, 03101

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Palugyayho 550 03101