Inštalatér

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Renáta Slezáriková personalista, mzdár tel.: +421907731489

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inštalatér

Pracovná náplň: – zabezpečovanie montáže, údržby, opravy – vodovodných, plynových, vykurovacích a kanalizačných inštalácií, – čítanie projektovej dokumentácie – voľba postupu prác, náradia, materiálov – ručné obrábanie a spracovávanie kovových materiálov, zváranie, lisovanie plastov – meranie veličín, parametrov pri vykonávaní skúšok tlaku rozvodov vody, kanalizácie, UK, plynu podľa noriem, kontrola tesnosti rozvodov – montáž, údržba, opravy armatúr a príslušenstva zdravotechniky
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Ďalšie požiadavky:

vyučený v odbore inštalatér

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
31. 8. 2014

Kontakt : Ing. Renáta Slezáriková personalista, mzdár tel.: +421907731489
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Novosedlík, spol. s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 34104402
Internetová adresa: www.novosedliksro.sk
Telefón: +421907731489

Spoločnosť je na stavebnom trhu od roku 1994. Realizuje stavebné diela nielen v Slovenskej republike, ale aj v zahraničí. Spoločnosť sa venuje komplexnej výstavbe priemyselných, logistických, bytových a polyfunkčných objektov a rekonštrukciám.

Adresa:

Chotárna 41 41
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Chotárna 41 94901