Operátorka internetového informačného centra

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Iveta Filipová HR manager tel.: +421911034934

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátorka internetového informačného centra

Pracovná náplň: Milí uchádzači, očakávame nasledovné: – !!! aktívna komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom !!! – poskytovanie komplexných informácií v oblasti internetového stávkovania, pokru a hier kasína prostredníctvom telefónu, e-mailu, live-chatu s klientmi v slovenskom, prípadne v anglickom jazyku – evidencia a verifikácia klientov, požiadaviek, reklamácií a ich samostatné riešenie – práca s programovým vybavením pri riešení špecifických problémov klientov – zákaznícka podpora, štatistika klientov, reporty Miesto obsadzujme z dôvodu rodičovskej dovolenky, ktorú bude kolegyňa čerpať cca do 30.9.2015. Pracovná doba: 2 dni v práci, 2 dni doma – periodicky opakované.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme od Teba v kocke:
– aktívna znalosť anglického jazyka
– bežný používateľ VT
– výborné komunikačné schopnosti
– empatia
– flexibilita
– znalosť problematiky (stávky, poker, kasíno hry) výhodou
– samostatnosť, cieľavedomosť

Pracovné výhody : – možnosť sebarealizácie – práca v mladom dynamickom kolektíve a v stabilnej spoločnosti – stravovanie vo firemnej jedálni,
Kontakt : Mgr. Iveta Filipová HR manager tel.: +421911034934
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DOXXbet, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46831878
Internetová adresa: www.doxxbet.sk
Telefón: 0911034934

Spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Svoje aktivity rozbehla pred časom v Afrike. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Adresa:

Bottova 38/7
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Kálov 356 01001