Správca objektu obchodného centra

Mgr. Katarína Poništová tel.: +421903744303 primum@intercora.cz

Ponúkame pracovnú pozíciu : Správca objektu obchodného centra

Pracovná náplň: Údržba objektu, drobné opravy, kontrola inštalovaných zariadení a predajní. Odpočty meradiel, diagnostika porúch a súčinnosť so servisnými firmami, údržba zelene, starostlivosť o poriadok okolia objektu. Práca v perspektívnej firme, korektné jednanie, stravné lístky, mobilný telefón.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 23:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov
technický talent iniciatívnosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť manuálna zručnosť Počítače: Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: Čistý register trestov, vzdelanie v odbore elektro výhodou.

Pracovné výhody : Práca v perspektívnej firme, korektné jednanie, stravné lístky, mobilný telefón.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Mgr. Katarína Poništová tel.: +421903744303 primum@intercora.cz
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 8. 2017

PRIMUM s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35789646

Internetová adresa:
www.primum.sk

Telefón:
+421255571516

Spoločnosť Primum s.r.o. patrí do skupiny InterCora. Developerská skupina pre komerčné nehnuteľnosti pôsobí na českom trhu od roku 1991. Zaoberá sa výstavbou a prenájmom nehnuteľností predovšetkým pre maloobchod. Skupina InterCora navrhla a prenajala už viac ako 250 nákupných centier o celkovej výmere viac ako 1,5 mil. m2 prevádzkovej plochy.

Adresa:

Záhradnícka 34 82108 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Ul. 29. augusta 37 97401