Technológ pieskov, laborant

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Martin
  • Uverejnené 5 rokov pred

Andrea Michalková mzdová účtovníčka tel.: +0434243121

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technológ pieskov, laborant

Pracovná náplň: skúšanie jadrových, formovacích zmesí a náterov, spektrometrické skúšanie kovov, vstupná kontrola materiálov, vypracovanie technologických postupov, pracovných postupov, overenie a schvaľovanie nových materiálov do výroby, vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení, vyhodnocovanie skúšok a prijímanie opatrení, poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských odberateľských a iných reklamáciách, vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie, zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie ISO 9001 a ISO 14001.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania (hutníctvo, zlievarenstvo, strojárstvo, chemické), prax v obore výhodou, skúsenosti na odbornej pozícií výhodou, vykonávanie laboratórnych skúšok výhodou, orientácia v norme ISO 14001, samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riešeniu problémov.

Pracovné výhody : stabilné zamestnanie, možnosť kariérneho rastu, príležitosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti, odmeňovanie na základe plnenia úloh, príjemný kolektív.,
Kontakt : Andrea Michalková mzdová účtovníčka tel.: +0434243121
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: WMJ company, spol s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36295302
Telefón: 0254640011

Charakteristika:

46330

Adresa:

Prievozská 4D
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Robotnícka 14 03601