Skladník / skladníčka chladeného tovaru – 35 hod./týž.

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 4 týždne pred

Lidl Slovenská republika, v.o.s. tel.: +421313221101 pers_007@lidl.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník / skladníčka chladeného tovaru – 35 hod./týž.

Pracovná náplň: • Dôkladná príprava tovaru na základe objednávok predajní, • dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru, • zaistenie nákladu na prepravu, fóliovanie / zabalenie paliet, • správny popis pripravených paliet, • po prípade prevzatie zastupovania kolegov, • podpora pri inventúrach skladu. absolventa • Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, • atraktívne finančné ohodnotenie, • prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, • rovnaká mzda pre mužov a ženy, • pracovný pomer na dobu neurčitú, • príjemnú atmosféru v motivovanom tíme, • prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera, • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín, • každá odpracovaná minúta zaplatená, • dovolenka nad rámec zákona, • doplnkové dôchodkové sporenie, • sabbatical – dlhodobé neplatené voľno, • karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň, • darčekové poukážky v hodnote 160 €, • narodeninový darček, • vitamínový balíček, deň zdravia, • vianočný večierok a letná akcia, • letný tábor pre deti, • firemné jubileum. Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa;• Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,; • atraktívne finančné ohodnotenie,; • prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,; • rovnaká mzda pre mužov a ženy,; • pracovný pomer na dobu neurčitú,; • príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,; • prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,; • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,; • každá odpracovaná minúta zaplatená,; • dovolenka nad rámec zákona,; • doplnkové dôchodkové sporenie,; • sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,; • karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,; • darčekové poukážky v hodnote 160 €,; • narodeninový darček,; • vitamínový balíček, deň zdravia,; • vianočný večierok a letná akcia,; • letný tábor pre deti,; • firemné jubileum.; ; Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Ďalšie požiadavky: • Pracovná flexibilita (práca cez víkendy a štátne sviatky),
• flexibilita,
• zodpovedný prístup k práci,
• ochota pracovať v tíme,
• ochota pracovať fyzicky,
• ochota pracovať v chladnom prostredí,
• ochota pracovať cez víkendy a sviatky.

Pracovné výhody : • Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, • atraktívne finančné ohodnotenie, • prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, • rovnaká mzda pre mužov a ženy, • pracovný pomer na dobu neurčitú, • príjemnú atmosféru v motivovanom tíme, • prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera, • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín, • každá odpracovaná minúta zaplatená, • dovolenka nad rámec zákona, • doplnkové dôchodkové sporenie, • sabbatical – dlhodobé neplatené voľno, • karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň, • darčekové poukážky v hodnote 160 €, • narodeninový darček, • vitamínový balíček, deň zdravia, • vianočný večierok a letná akcia, • letný tábor pre deti, • firemné jubileum. Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.,
Kontakt : Lidl Slovenská republika, v.o.s. tel.: +421313221101 pers_007@lidl.sk
Okres : okres Galanta

Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Právna forma:
Verejná obchodná spoločnosť

IČO:
35793783

Charakteristika:
Maloobchod s potravinami.

Adresa:

Ružinovská 1/E 82102 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Nový Majer 4715/27 90302