Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla, autobusu

Mgr. Katarína Harenčárová podnikový právnik tel.: +4210904884261 harencarova@htbh.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla, autobusu

Pracovná náplň: • riadenie nákladného automobilu, autobusu • samostatné riadenie, obsluha, údržba a bežné opravy zverených stavebných mechanizačných prostriedkov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:45 do 15:15 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C Skupina D Skupina B + E Skupina D + E Skupina C + E

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Katarína Harenčárová podnikový právnik tel.: +4210904884261 harencarova@htbh.sk
Okres : okres Bratislava

H B H, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31617913

Internetová adresa:
www.hbh.sk

Telefón:
0424326334

H B H , a.s. je súkromnou stavebnou spoločnosťou s viac než 20 ročnými skúsenosti s pôsobením na trhu. Hlavným predmetom jej činnosti je stavebná činnosť, v rámci ktorej sa zaoberá najmä dodávkou stavieb na kľúč, ale aj priemyselnými, bytovými, občianskymi či inžinierskymi stavbami ako aj ďalšími so stavbou súvisiacimi činnosťami (inžinierska činnosť, projektová činnosť, prípravné stavebné práce, činnosť stavebného dozoru, činnosť stavbyvedúceho, výroba plastových výrobkov, zámočníctvo, stolárstvo, pneuservis a pod.)

Adresa:

Robotnícka 286 01701 Považská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Kopčianská 3650/24 85101