Stolár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Horné Chlebany
  • Uverejnené 5 rokov pred

Marián Dovhun konateľ tel.: +421908732515

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stolár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: pílenie, frézovanie, brúsenie, montáž.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : od 500 do 750 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marián Dovhun konateľ tel.: +421908732515
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HOBLINA Slovensko s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44449968
Internetová adresa: www.hoblina.sk
Telefón: +421908732515

Malá rodinná firma zaoberajúca sa komplexným riešením okenných otvorových výplní pre pasívne domy. Okná z dreva a drevo-hliníku.

Adresa:

Borčany 69
95636 Borčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Horné Chlebany okres Topoľčany Horné Chlebany 28 95631