Dispečer/ka na donášku jedla

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Mária Blažiová Manažér tel.: +421905695906

Ponúkame pracovnú pozíciu : Dispečer/ka na donášku jedla

Pracovná náplň: Objednávky jedál, registrovanie objednávok, znalosť ulíc v NR a blízkom okolí, rozdeľovanie objednávok medzi šoférov, dodržiavanie hygienických predpisov na prevádzke.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Pozícia vhodná pre osobu evidovanú na Úrade práce min. 3 mesiace.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mária Blažiová Manažér tel.: +421905695906
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PK-NAJ, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 43822835
Internetová adresa: www.restauracianaj.sk
Telefón: +421

Spoločnosť P.K. Naj vznikla v roku 2006, v roku 2011 rozšírila svoju prevádzku o novootvorenú reštauráciu, so sídlom v Horných Kršteňanoch. Reštaurácia Naj sa stala úspešnou spoločnosťou, ponúkajúcou svojim zákazníkom tú najlepšiu kvalitu a svojim zamestnancom stabilné zázemie.

Adresa:

Novozámocká 100
94905 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Novozámocká 100 94905