Opatrovateľ/ka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 4 roky pred

Ľubomír Tomáš regionálny manažér tel.: +421911806906

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ/ka

Pracovná náplň: Opatrujte svojho príbuzného, alebo známeho doma.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 400 do 410 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie
trpezlivosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz v trvaní min. 220 hodín alebo zdravotnícke vzdelanie.

Pracovné výhody : Opatrovanie klienta príbuzného, alebo známeho doma. Môže byť aj na dedine, alebo v meste, podľa bydliska klienta. Máme zabezpečené financovanie opatrovateľskej služby prostredníctvom fondu ( FSR). Nie je potrebný príspevok od obce, alebo mesta. Trvalý pracovný pomer, odpracovaná doba sa počíta do dôchodku. Mesiac RD, stravné lístky. Kancelária v budove okresného úradu .,
Kontakt : Ľubomír Tomáš regionálny manažér tel.: +421911806906
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SENIORKA n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 45735603
Internetová adresa: www.seniorka.sk
Telefón: 0905242974

Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby – opatrovateľské služby v prirodzenom prostredí klienta vo vybraných mestách v SR. Profesionálnu opatrovateľskú službu vykonávajú kvalifikované opatrovateľky. Podmienky poskytovania služby na www.seniorka.sk

Adresa:

Námestie SNP 35/48
96001 Zvolen
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Konštantínova 6 08001