Správca nehnuteľnosti/ údržbár

Tomáš Mareš tel.: +421905357461

Ponúkame pracovnú pozíciu : Správca nehnuteľnosti/ údržbár

Pracovná náplň: – zodpovedá za techniku, stavbu a technické záležitosti nehnuteľnosti – robí denné, týždenné, mesačné kontroly technického stavu nehnuteľnosti, jej zariadení a celého technického vybavenia – dohliada na prestavby – zabezpečuje technické opravy – zodpovedá za mikroklímu v zverených nehnuteľnostiach – kontroluje a nastavuje hodnoty technických zariadení – spolupracuje s dodávateľmi energií – eviduje a dohliada na triedenie, likvidáciu a odvoz odpadu – dohliada na vonkajšie priestory – zimná, letná údržba
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 15:30 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda : od 500 do 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
technický talent spoľahlivosť asertivita

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Microsoft PowerPoint – elementárna
AutoCAD – elementárna
Google Sketchup – elementárna
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
19. 9. 2014

Kontakt : Tomáš Mareš tel.: +421905357461
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Lynnfield s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45299561
Internetová adresa: www.lynnfield.sk
Telefón: +421907673379

Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti Správy budov a majetku – facility management, strážna služba, upratovanie, najmä pre administratívne budovy, priemyselné areály, potravinárske, výrobné a obchodné spoločnosti, ale aj na hotely, školské zariadenia a nemocnice. Pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov bolo do sortimentu spoločnosti postupne zaradené spektrum služieb.

Adresa:

M. M. Hodžu 7
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš M. M. Hodžu 7 03101