Technik údržby – elektrotechnik

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Veronika Falatová Recruitment consultant tel.: +421553211321 veronika.falatova@grafton.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik údržby – elektrotechnik

Pracovná náplň: Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle šikovného kandidáta na pozíciu ÚDRŽBÁR TESTOVACÍCH ZARIADENÍ – ELEKTRO Náplňou práce uchádzača bude: – vykonávanie údržby elektrických testerov – navrhovanie vylepšenia testerov, aby sa zredukoval čas testovania a aby sa zredukoval čas údržby – zaznamenávanie jednotlivých údržbárskych zásahov – vykonávanie preventívnej údržby testerov podľa plánu údržby absolventa – 13. plat – dochádzkový bonus
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- 13. plat; – dochádzkový bonus
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 550 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – platná vyhláška – min. § 21

Pracovné výhody : – 13. plat – dochádzkový bonus,
Kontakt : Mgr. Veronika Falatová Recruitment consultant tel.: +421553211321 veronika.falatova@grafton.sk
Okres : okres Prešov

Grafton Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46113282

Internetová adresa:
www.grafton.sk

Telefón:
+421553211321

Grafton je popredný dodávateľ personálnych služieb v oblasti náboru, Talent Manažmentu, či rôznych HR riešení s viac ako 30 ročnými skúsenosťami. Sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách.

Adresa:

Obchodná 2 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Budovateľska ulica 5 08001