Vŕtač na presnej vyvŕtačke VKV 100

Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vŕtač na presnej vyvŕtačke VKV 100

Pracovná náplň: Na trvalý pracovný pomer, prípadne živnosť prijímame VŔTAČA, ktorého náplňou práce bude : – Obrábanie súčiastok na presnej vyvŕtačke typu VKV 100. – Vŕtanie otvorov na kusoch v maximálnej dĺžke 1 meter. – Rezanie závitov. – Viazanie a manipulácia s bremenami pomocou žeriavu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Ďalšie požiadavky:

– prax na presnej vŕtačke minimálne 2 roky
– skúsenosti so zákazkovou / kusovou výrobou
– flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Pracovné výhody : Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti Vám ponúkame aj: + PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA + BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM : – 13.,14. plat – sociálne výpomoci a pôžičky – nadštandardné poistenie pracovných úrazov – usporadúvanie zájazdov, rekreácií – organizovanie firemných a športových podujatí – zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky – príspevky na úroky,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Individuálne pohovory s uchádzačmi

Kontakt : Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MATADOR Industries, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31632301
Internetová adresa: www.matador-group.eu
Telefón: +421905821940

Poskytujeme komplexné, vysoko kvalitné riešenia v troch špecifických oblastiach: všeobecné strojárstvo, priemyselná automatizácia a výroba lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel, ako aj pre ďalšie priemyselné odvetvia.

Adresa:

Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 1 01841