Inštalatér

e-mail mobil tel.: +421918110015

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inštalatér

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 07:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : e-mail mobil tel.: +421918110015
Okres : okres Bratislava IV

Obchodné meno: Univerzita Komenského v Bratislave, Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra – Mlyny
IČO: 39786558

Adresa:

Staré Grunty 36, Bratislava-Karlova Ves, 84104

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Karlova Ves okres Bratislava IV Staré Grunty 36 84104