Stavebný robotník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Andrea Kosecová tel.: +421903658737

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný robotník

Pracovná náplň: samostatné vykonávanie pomocných prác, hlavne pri opravách a údržbe.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : možnosť zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú, možnosť odborného rastu.,
Kontakt : Ing. Andrea Kosecová tel.: +421903658737
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Graciak – SORTEZ
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 10728970
Internetová adresa: www.sortez.sk
Telefón: 0527721059

firma sa zaoberá montážou, opravami a údržbou elektroinštalácie, vodoinštalácie, ÚK, plynoinštalácie, výrobou kovových konštrukcií

Adresa:

Okružná 4720
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Okružná 4720 05801