Traktorista

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Myjava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. art. Vladimír Volečko Výrobný manažér pre oblasť Západ tel.: +421905346467 vladimir.volecko.ml@sf-d.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Traktorista

Pracovná náplň: Obsluha traktora a poľnohospodárskych strojov v rastlinnej výrobe, na poľnohospodárskom družstve. Zaujímavé platové hodnotenie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok
praktické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina C Skupina T Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť Ďalšie požiadavky: Výhodou: oprávnenia na obsluhu poľnohospodárskych strojov, vodičské oprávnenie C1E.

Pracovné výhody : Zaujímavé platové hodnotenie.,
Kontakt : Mgr. art. Vladimír Volečko Výrobný manažér pre oblasť Západ tel.: +421905346467 vladimir.volecko.ml@sf-d.sk
Okres : okres Myjava

Slovenské farmárske, družstvo

Právna forma:
Družstvo

IČO:
47254246

Internetová adresa:
www.slovenskefarmarske.sk

Telefón:
+421908766575

Slovenské farmárske, družstvo združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku. Hospodárime na viac ako 25.000 ha v rôznych podmienkach a v našich dcérskych spoločnostiach zamestnávame približne 600 zamestnancov. Sme jedným z lídrov v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku.
Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Protifašistických bojovníkov 11 04001 Košice-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Myjava okres Myjava Turá Lúka 195 90703