Pomocný pracovník pri príprave rýchleho občerstvenia

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: +420 773 796 292

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník pri príprave rýchleho občerstvenia

Pracovná náplň: pomocné práce pri príprave rýchleho občerstvenia, SOV – ÚSOV, prax nie je nutná, žiadosť + životopis zasielať na e-mail: tt@gutyfood.com, prípadne telefonovať +420 773 796 292, vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor, nehlásiť sa osobne
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +420 773 796 292
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Bobule s.r.o.
IČO: 47345802

Adresa:

Medená 5 5, Bratislava-Staré Mesto, 81102

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Nám. Andreja Hlinku 7 01001