pokladník/čka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senica
  • Uverejnené 4 roky pred

Jana Solárz tel.: +421901726107

Ponúkame pracovnú pozíciu : pokladník/čka

Pracovná náplň: • práca s registračnou pokladňou – prijímanie platieb v hotovosti, platobnými kartami, poukážkami, • zúčtovanie pokladničných operácií – denné uzávierky, • dotácie a odvody z pokladne, • obsluha zákazníkov, • práca na pokladničnej zóne, • podľa potreby dokladanie tovaru, označovanie tovaru cenovkami a iné potrebné práce na predajnej ploche, • vykonávanie inventúr. samostatnosť matematická gramotnosť praktické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť §50
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 08:00 do 20:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Jana Solárz tel.: +421901726107
Okres : okres Senica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: URITEST s.r.o.
IČO: 35718528

Adresa:

Krajinská 37, Bratislava-Pod.Biskup., 82106

Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Obchodná 01 90501