Customer service operator

Ing. Katarína Pálffyová tel.: +421313234208 fax: +421313234912

Ponúkame pracovnú pozíciu : Customer service operator

Pracovná náplň: aktívna komunikácia so zákazníkmi, spracovanie objednávok, sledovanie prepravy kontajnerov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť sebaovládanie asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Prosím životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: hr@metrans.sk Po spracovaní životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, následne budú uskutočnené pohovory. Ostatné životopisy si ponecháme v evidencii po dobu 6 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 Zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Kontakt : Ing. Katarína Pálffyová tel.: +421313234208 fax: +421313234912
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: METRANS /Danubia/, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36380032
Internetová adresa: metrans@metrans.sk
Telefón: 0313234114

Charakteristika:

kombinovaná preprava

Adresa:

Povodská cesta 18
92901 Dunajská Streda
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Povodská cesta 18 92901