Robotník do výroby krmív

tel.: 044/5522946

Ponúkame pracovnú pozíciu : Robotník do výroby krmív

Pracovná náplň: príprava materiálu do krmív, znalosť komodít prax-vítaná
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Príspevok na stravovanie,parkovanie zdarma,výrobky firmy za zvýhodnenú cenu,firma s 26 ročnou históriou, zaškolenie, stabilné pracovné miesto,
Kontakt : tel.: 044/5522946
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Obchodné meno: Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby
IČO: 10854380

Adresa:

Nám.osloboditeľov 75/14, Liptovský Mikuláš, 03101

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Nám.osloboditeľov 75/14 03101