Promóteri a hostesky

  • dohoda o vykonaní práce
  • Nitra
  • Uverejnené 5 rokov pred

Monika Kováčová tel.: +421949137133

Ponúkame pracovnú pozíciu : Promóteri a hostesky

Pracovná náplň: Náplň práce je komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi, propagácia produktov. Predchádzajúce skúsenosti s touto prácou výhodou alebo zaškolíme. Školenie na náklady firmy. Plat 2,60 hod. Mesačne 400€ -800€. Bonusy od 10€. Vaše životopisy posielajte na adresu nrkariera@gmail.com . Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor. Tel. 0949 137133
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 9:00 do 17:00
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : od 400 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Voľné pracovné miesto je určené pre uchádzačov/čky o zamestnanie vo veku od 18 do 35 rokov.

Požadujeme komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, samostatnosť.

Pracovné výhody : Školenia zdarma, firemné večierky, denne vyplácané bonusy.,

Termín výberového konania:
17. 9. 2014

Kontakt : Monika Kováčová tel.: +421949137133
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MYBON s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47529695
Internetová adresa: nrkariera@gmail.com

Sme medzinárodná reklamno-marketingová spoločnosť. Zaoberáme sa poskytovaním reklamných a marketingových služieb v oblasti propagácie.Máme za sebou 20 ročnú prax v oblasti reklamy a marketingu výrobkov na slovenskom aj zahraničnom trhu. Prijímame uchádzačov o prácu na Dohodu alebo HPP/VPP.

Adresa:

Piaristická 2
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Nitra 0 94911