Ekonóm/ka – účtovník/čka

e-mail tel.: +421262524044

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ekonóm/ka – účtovník/čka

Pracovná náplň: Kompletné posdvojné účtovníctvo, fakturácia, príprava, sledovanie, prehľady o plnení rozpočtu, styk s bankou. Znalosť zákona o účtovníctve, o rozpočtových pravidlách štátu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:30 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
analytické myslenie komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : e-mail tel.: +421262524044
Okres : okres Bratislava V

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Stredisko sociálnych služieb Petržalka
IČO: 31814735

Adresa:

Mlynarovičova 23, Bratislava-Petržalka, 85103

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava V Vavilovova 18 85101