Chyžná

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Lea Medveďová - hotel manager tel.: +421905407452 marketing@hotelpolana.sk www.hotelpolana.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chyžná

Pracovná náplň: Práca v trojhviezdičkovom hoteli, upratovanie izieb a spoločných priestorov hotela, starostlivosť o celkovú čistotu v hoteli. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Lea Medveďová – hotel manager tel.: +421905407452 marketing@hotelpolana.sk www.hotelpolana.sk
Okres : okres Zvolen

G.L. HOTELY, a.s. Zvolen

IČO:
36031241

Adresa:

Nám.SNP 64/2, Zvolen, 96001
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Námestie SNP 64/2 96001