Pomocný montážny pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný montážny pracovník

Pracovná náplň: pomocné práce pri montáži tieniacej techniky (žalúzie, rolety, markízy), potrebná manuálna zručnoť, výberové konanie u zamestnávateľa 16.09.2014 životopisy zasielať na e-mail: lehota.t@profirol.sk – čas výberového knania bude potvrdený mailom
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 09:00 do 18:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Profirol, s.r.o.
IČO: 44212453

Adresa:

Prielohy 1, Žilina, 01007

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Prielohy 1 01007