Čašník, servírka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Letanovce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Jozef Toporcer tel.: +421905956902 jozo.topo@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, servírka

Pracovná náplň: Príspevok na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa v zmysle § 54 ods. 1 písm. a) zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Cieľová skupina: – UoZ vo veku do 25 rokov (25 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy – UoZ vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy Poskytovanie služieb občerstvenia. Vopred nutný telefonický kontakt.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 470 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci, vyučený alebo prax v odbore

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Jozef Toporcer tel.: +421905956902 jozo.topo@gmail.com
Okres : okres Spišská Nová Ves

Ing. Jozef Toporcer

IČO:
14372037

Adresa:

Slovenského raja 93, Letanovce, 05313
Adresa zamestnávateľa : Letanovce okres Spišská Nová Ves Slovenského raja 93 05313