Vedúci posunu vo vlečke

tel.: 041/509 1712, tel.: 0902 921 598

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci posunu vo vlečke

Pracovná náplň: vedúci posunu vo vlečke, nutná Odborná skúška č. 17 ŽSR, prax 3 roky, elementárna znalosť – WORD, EXCEL, OUTLOOK,
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ťažba a úprava surovín, geológia
Ponúkaná mzda : mesačne od 500 do 650 €

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 041/509 1712, tel.: 0902 921 598
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Cementáreň Lietavská Lúčka, a.s.
IČO: 31561837

Adresa:

Žilinská cesta 49/25, Lietavská Lúčka, 01311

Adresa zamestnávateľa : Lietavská Lúčka okres Žilina Žilinská cesta 25 01311