Murár, tesár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hontianske Nemce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Štefan Frič stavby vedúci tel.: +421915964233 fric@agrohn.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Murár, tesár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Odborne murárske práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov

Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: ruský – vysoká: C1 a C2 ukrajinský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Štefan Frič stavby vedúci tel.: +421915964233 fric@agrohn.sk
Okres : okres Krupina

AGROSPOL Hontianske Nemce, družstvo

Právna forma:
Družstvo

IČO:
36045969

Telefón:
+421907711475

Charakteristika:
Poľnohospodárska prvovýroba a chov HD

Adresa:

NULL NULL 96265 Hontianske Nemce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Hontianske Nemce okres Krupina NULL NULL 96265