Opatrovateľ/ka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 5 rokov pred

Emília Čuboňová regionálny manažér tel.: +421944620360

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ/ka

Pracovná náplň: Opatrujte svojho príbuzného, alebo známeho doma.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 400 do 410 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie
trpezlivosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz v trvaní min. 220 hodín alebo zdravotnícke vzdelanie.

Pracovné výhody : Opatrovanie klienta príbuzného, alebo známeho doma. Môže byť aj na dedine, alebo v meste, podľa bydliska klienta. Máme zabezpečené financovanie opatrovateľskej služby prostredníctvom fondu (FSR). Nie je potrebný príspevok od obce, alebo mesta. Trvalý pracovný pomer, odpracovaná doba sa počíta do dôchodku. Mesiac RD, stravné lístky.,
Kontakt : Emília Čuboňová regionálny manažér tel.: +421944620360
Okres : okres Čadca

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SENIORKA n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 45735603
Internetová adresa: www.seniorka.sk
Telefón: 0905242974

Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby – opatrovateľské služby v prirodzenom prostredí klienta vo vybraných mestách v SR. Profesionálnu opatrovateľskú službu vykonávajú kvalifikované opatrovateľky. Podmienky poskytovania služby na www.seniorka.sk

Adresa:

Námestie SNP 35/48
96001 Zvolen
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca Horná 10 02201