Masér

  • dohoda o vykonaní práce
  • Kremnica
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Zuzana Bielikova executive director tel.: +421907809500 z.bielikova@golfer.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Masér

Pracovná náplň: Masírovanie hotelových hostí na základe objednávky. Rôzne druhy masáži, podľa ponuky maséra. Upravený nový priestor pre maséra vrátane sprchy, umývadla a hydromasážnej vane. Možnosť masírovať v našich priestoroch aj vlastných klientov.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 20:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovné výhody : Upravený nový priestor pre maséra vrátane sprchy, umývadla a hydromasážnej vane. Možnosť masírovať v našich priestoroch aj vlastných klientov.,
Kontakt : Ing. Zuzana Bielikova executive director tel.: +421907809500 z.bielikova@golfer.sk
Okres : okres Žiar nad Hronom

FLOREN, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36042587

Telefón:
0456743767

Hotel GOLFER*** – poskytovanie ubytovacích a reštauračných služieb

Adresa:

J.Horvátha 910/50 96701 Kremnica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kremnica okres Žiar nad Hronom J.Horvátha 910/50 96701