Kvalitár, kontrolór v strojárskej výrobe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: 0902 900 113

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kvalitár, kontrolór v strojárskej výrobe

Pracovná náplň: kontrola triedenia, opravovanie dielov pre zákazníkov, zber údajov z reportu, analýza dát, aktívna účasť na rozvoji spoločnosti, SOV – ÚSOV technický, strojársky odbor, pokročilá znalosť WORD, EXCEL, OUTLOOK, POWER POINT, pokročilá znalosť angl. jazyka, VP sk. B, komunikatívnosť

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : zaujímavé platové ohodnotenie, príjemné prostredie,
Kontakt : tel.: 0902 900 113
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JOBS Personnel Services, s. r. o.
IČO: 43959024

Adresa:

Mostová 8, Bratislava-Staré Mesto, 81102

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Žilina 01001