Zdravotnícky asistent (sestra), Dietna zdravotná sestra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: 0917 247 434

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotnícky asistent (sestra), Dietna zdravotná sestra

Pracovná náplň: starostlivosť o deti – detské súkromné jasle, ÚSOV, odbor zdravotnícky asistent, dietna zdravotná sestra, bez požiadavky na prax, žiadosť + životopis: jozefbublik@gmail.com, 0917 247 343

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Zdravotnícke odbory vzdelávania;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0917 247 434
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Bublík, ANNA-MÁRIA
IČO: 47664363

Adresa:

Juraja Fándlyho 2195/36, Žilina, 01001

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Alexandra Rudnaya 20 01001