Upratovačka, upratovač

Lucia Grešková personálna riaditeľka tel.: +421948193950 lucia.greskova@yeme.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka, upratovač

Pracovná náplň: -upratovanie predajnej plochy obchodu -upratovanie spoločných priestorov pre zamestnancov -upratovanie a údržba vonkajších priestorov okolo obchodu -čistenie zákazníckych košíkov a vozíkov -uniforma o ktorú sa stará zamestnávateľ -20% zamestnanecká zľava na nákup v našich obchodoch

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: -precíznosť
-spoľahlivosť
-pozitívny prístup k práci
-príjemné vystupovanie

Pracovné výhody : -uniforma o ktorú sa stará zamestnávateľ -20% zamestnanecká zľava na nákup v našich obchodoch,
Kontakt : Lucia Grešková personálna riaditeľka tel.: +421948193950 lucia.greskova@yeme.sk
Okres : okres Bratislava

Slovenský potravinársky priemysel a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
47793155

Internetová adresa:
www.yeme.sk

Charakteristika:
YEME: plnochutné potraviny
Sme skupina profesionálov, ktorí sa po rokoch skúseností rozhodli priniesť na slovenský trh koncept obchodu s potravinami, v ktorom sa snúbi poctivý prístup s milým personálom, čerstvé dobroty s lokálnou kvalitou. Snažíme sa dokázať, že aj u nás je možné predávať kvalitné potraviny tak, aby sa červenali naše paradajky a nie líca. A preto hľadáme podobných nadšencov, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Adresa:

Havlíčkova 17 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Tomášikova 46/A 83104