Vodič vysokozdvižného vozíka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ingrid Aliehová HR oddelenie tel.: +421911096881 ingrid.aliehova@koam.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič vysokozdvižného vozíka

Pracovná náplň: – podľa príkazu priameho nadriadeného realizovať nakládku a vykládku tovaru, prípadne presun tovarov z jednotlivých oddelení – Dochádzkový bonus, – doprava do zamestnania (okolie Sereď, Šaľa, Nové Zámky), – stravné lístky, – príspevok pri upevňovaní kolektívu, – polročný, ročný bonus, – odmeny pri životných jubileách, narodení dieťaťa, pri uzatvorení sobáša, – odmena za nového člena tímu, – vianočný príspevok.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Ďalšie požiadavky: – platné oprávnenie viesť na VZV
– flexibilita

Pracovné výhody : – Dochádzkový bonus, – doprava do zamestnania (okolie Sereď, Šaľa, Nové Zámky), – stravné lístky, – príspevok pri upevňovaní kolektívu, – polročný, ročný bonus, – odmeny pri životných jubileách, narodení dieťaťa, pri uzatvorení sobáša, – odmena za nového člena tímu, – vianočný príspevok.,
Kontakt : Ingrid Aliehová HR oddelenie tel.: +421911096881 ingrid.aliehova@koam.sk
Okres : okres Galanta

KOAM Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36254274

Telefón:
0317020637

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných plastov pre spoločnosti Kia a Hyundai.

Adresa:

Cukrovarská 39 92521 Sládkovičovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Sládkovičovo okres Galanta Cukrovarská 39 92521