Stavbyvedúci

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 mesiace pred

Jaroslav Žačik Stavbyvedúci tel.: +421918975274 agrobuilding@hotmail.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavbyvedúci

Pracovná náplň: Zodpovedanie za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác a iných činností na stavenisku. • Vyhodnocovanie priebehu stavebných prác na pravidelnej báze, sledovanie čerpania rozpočtu. • Evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku. • Rozhodovanie o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe. • Vydávanie pokynov týkajúcich sa stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe. • Preberanie stavebných výrobkov, zisťovanie ich vhodnosti a určovanie ich umiestnenia a uskladnenia na stavenisku. • Vydávanie príkazov na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe. • Koordinovanie poradia stavebných prác. • Vykazovanie cudzích osôb zo staveniska a zo stavby. Služobný automobil, mobilný telefón.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore stavebníctvo /Bc/;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stavebníctvo;aspoň 3 roky
technický talent iniciatívnosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Ďalšie požiadavky: Vítaná odborná spôsobilosť – stavbyvedúci, vítaná čiastočná znalosť programu Cenkros.

Pracovné výhody : Služobný automobil, mobilný telefón.,
Kontakt : Jaroslav Žačik Stavbyvedúci tel.: +421918975274 agrobuilding@hotmail.sk
Okres : okres Nové Zámky

Agro Building s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45906211

Internetová adresa:
agrobuilding@hotmail.sk

Telefón:
+421915731594

Charakteristika:
Stavebná firma.

Adresa:

P. Blahu 7A 94054 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky P. Blahu 7A 94054