Odpovedný zástupca a pomocná sila v kuchyni

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: +420608247920

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odpovedný zástupca a pomocná sila v kuchyni

Pracovná náplň: predaj jedál a občerstvenia podľa ponuky bistra, práca s registračnou pokladňou, zodpovednosť za finančnú hotovosť a predávaný tovar, pomocné práce v reštauračnom zariadení, vyučený kuchár-čašník alebo potvrdenie o odbornej spôsobilosti, potravinársky preukaz, životopis zaslať na e-mail: jh@gutyfood.com – predmet e-mailu: MIRAGE.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 09:00 do 21:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : mesačne od 400 do 600 €

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +420608247920
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Bobule s.r.o.
IČO: 47345802

Adresa:

Medená 5 5, Bratislava-Staré Mesto, 81102

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Nám. Andreja Hlinku 7 01001