Podnikový ekonóm

p. Antal tel.: 00421948005909

Ponúkame pracovnú pozíciu : Podnikový ekonóm

Pracovná náplň: Firemný ekonóm- Fakturácia v programe POHODA, registračná pokladňa, vedenie ekonomickej agendy. Podmienkou uchádzania sa o zamestnanie je vážny záujem a ekonomické vzdelanie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 08:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Ekonomické vedy;Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

POHODA

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Antal tel.: 00421948005909
Okres : okres Rimavská Sobota

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VICTORAUTO, spol. s r.o.
IČO: 31646930

Adresa:

Košická cesta, Rimavská Sobota, 97901

Adresa zamestnávateľa : Rimavská Sobota okres Rimavská Sobota Košická cesta 97901