Čašník/servírka/chyžná

Táto ponuka už nieje aktuálna

p. Matúš Pacelt tel.: 0905 425 305

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/servírka/chyžná

Pracovná náplň: Starostlivosť o hostí zariadenia, poriadok a zodpovednosť na pracovisku, prestieranie, upratovanie a pod. Kontaktovať zamestnávateľa najskôr telefonicky. absolventa flexibilný pracovný čas, výborný kolektív, tringelty, pracovné prostredie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;flexibilný pracovný čas, výborný kolektív, tringelty, pracovné prostredie
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : od 600 do 650 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Cudzie jazyky: maďarský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : flexibilný pracovný čas, výborný kolektív, tringelty, pracovné prostredie,
Kontakt : p. Matúš Pacelt tel.: 0905 425 305
Okres : okres Nové Zámky

LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

IČO:
36038351

Adresa:

Námestie SNP 8, Banská Bystrica, 97566
Adresa zamestnávateľa : Palárikovo okres Nové Zámky Lesná 2 94111