Opatrovateľka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Bardejov
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Anna Kurillová riaditeľka tel.: +4210544746456 csswolkerova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto v rámci projektu UPSVR „Praxou k zamestnaniu“ na dobu 9 mesiacov.
Požiadavka na vzdelanie: ukončené SŚ, VŠ vzdelanie, minimálne opatrovateľský kurz.

Oprávnená cieľová skupina:
– UoZ vo veku do 25 rokov (25 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training – ďalej len „NEET“),
– UoZ – NEET vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Anna Kurillová riaditeľka tel.: +4210544746456 csswolkerova@gmail.com
Okres : okres Bardejov
Dátum nástupu : 1. 8. 2017

Centrum sociálnych služieb

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
17149355

Internetová adresa:
csswolkerova@gmail.com

Telefón:
0544746586

Zariadenie sa venuje starostlivosti o občanov so ZP a ostatné osoby odkázané na starostlivosť iných osôb s celoročným pobytom.

Adresa:

Wolkerova 11 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Wolkerova 11 08501