vodič nákladného motorového vozidla

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič nákladného motorového vozidla

Pracovná náplň: vedenie nákladného motorového vozidla, bežná údržba kvalifikačná karta vodiča, doklad o psychickej spôsobilosti vodiča (psychotesty), aktívny vodič Kontaktovať sa u pána Pivarníka (vedúceho dopravy) v pracovných dňoch medzi 9:00 – 11:00 hod. na Vodárenskej 18, 040 01 Košice
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 07:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : za hodinu od 3,21 do 3,21 €

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Pracovné výhody : podľa kolektívnej zmluvy,
Kontakt :
Okres : okres Košice I

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
IČO: 36570460

Adresa:

Komenského 50, Košice-Staré Mesto, 04001

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice I Vodárenská 18 04001