Mechanik pneuservisu

Pavel Janik tel.: +421917728515

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mechanik pneuservisu

Pracovná náplň: práca v pneuservise, prezúvanie a vyvažovanie kolies, pomocné práce.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B
Skupina C

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
30. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Životopis a motivačný list zaslať na e-mail adresu: office@vaz.sk

Kontakt : Pavel Janik tel.: +421917728515
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: V & Z, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36835099
Internetová adresa: office@vaz.sk
Telefón: +421917728515

Zemné a búracie práce, drvenie betónu, odvoz a likvidácia stavebného odpadu, práca s vysokozdvižným vozíkom, prenájom kontajnerov, prevádzkovanie pneuservisu

Adresa:

Macov 35
93032 Macov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Blatná na Ostrove okres Dunajská Streda Nový Dvor 1 93032