Operátor výrobnej linky – Špecialista

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Levice
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Zdenka Marföldiová praca@camfil.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výrobnej linky – Špecialista

Pracovná náplň: – nastavovanie výrobných liniek – prerozdeľovanie zákaziek na jednotlivé výrobné linky podľa plánu zákaziek, zabezpečovanie potrebného materiálu k linkám Záujemci môžu poslať životopis do 21.07.2017 mailom na adresu praca@camfil.com s označením v predmete „Operatorvyroby – Specialista“. Vybraných vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať – pozývať na pohovor. absolventa – práca v mladom dynamickom kolektíve, stabilné pracovné miesto, nefajčiarske praconé prostredie, dvojzmenná prevádzka, dotované závodné stravovanie, kmeňový zamestnanec, dochádzkový bonus, vianočný príspevok
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- práca v mladom dynamickom kolektíve, stabilné pracovné miesto, nefajčiarske praconé prostredie, dvojzmenná prevádzka, dotované závodné stravovanie, kmeňový zamestnanec, dochádzkový bonus, vianočný príspevok
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: prax s nastavovaním strojov alebo technické zameranie školy VÝHODOU nie PODMIENKOU, tímový hráč, zodpovedný prístup, ochota pracovať nadčas

Pracovné výhody : – práca v mladom dynamickom kolektíve, stabilné pracovné miesto, nefajčiarske praconé prostredie, dvojzmenná prevádzka, dotované závodné stravovanie, kmeňový zamestnanec, dochádzkový bonus, vianočný príspevok,
Kontakt : Ing. Zdenka Marföldiová praca@camfil.com
Okres : okres Levice

Camfil s.r.o.

IČO:
36650935

Adresa:

E. Sachsa 8, Levice, 93401
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice E. Sachsa 8 93401