Elektromechanik

Ing. Vladimír Palec vedúci výroby tel.: +421905885972 palec@valsabbia.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromechanik

Pracovná náplň: – Vykonáva preventívne prehliadky za účelom predchádzania poruchových stavov, – odstraňuje poruchy zistené pri pravidelných revíziách, – odstraňuje poruchy pri havarijných a poruchových stavoch, – udržiava v prevádzkyschopnom stave zverenú meraciu techniku, pracovné a ochranné pomôcky, – zodpovedá za meraciu techniku, pracovné a ochranné pomôcky, – spracováva a predkladá zoznam potrebných náhradných dielov elektro hlavnému mechanikovi, – zodpovedá za všetku elektrodokumentáciu pridelenú k strojným zariadeniam a udržuje ju v zodpovedajúcom stave skutočného zapojenia, – podlieha metodicky hlavnému mechanikovi, – pri výkone svojej práce dodržuje všetky platné technické normy, najmä triedy 33, 34, 35, 36, 37, 38 a právne predpisy platné v SR, – pri odstraňovaní porúch na strojných zariadeniach spolupracuje s kmeňovými mechanikmi, ale podľa potreby aj s externými servisnými pracovníkmi, – vykonáva ďalšie práce podľa príkazov nadriadeného pracovníka.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 600 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Vladimír Palec vedúci výroby tel.: +421905885972 palec@valsabbia.sk
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36338435

Telefón:
0387607930

Charakteristika:
výroba surového železa

Adresa:

Partizánska 73 95701 Bánovce nad Bebravou Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou Partizánska 73 95701