Klientsky pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 2 týždne pred

Anežka Fedorová Manažér tel.: +421908385603 anezkafedorova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientsky pracovník

Pracovná náplň: – Poskytovať profesionálny servis a aktívny predaj poistných produktov retailovým klientom, – komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti, – preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov, – ponuka, dojednávanie poistných produktov v súlade s podmienkami spoločnosti, – kontaktovanie databázy existujúcich klientov za účelom ponuky ďalších produktov. absolventa – Odmeňovanie so zaujímavou motivačnou zložkou, – výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu), – podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu), – životné poistenie s príspevkom zamestnávateľa a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%, – firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš).

Práca vhodná pre absolventa;- Odmeňovanie so zaujímavou motivačnou zložkou,; – výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu),; – podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu),; – životné poistenie s príspevkom zamestnávateľa a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%,; – firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš).
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) asertivita
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Internet – vysoká Ďalšie požiadavky: – Predpoklady pre tímovú spoluprácu, pozitívne myslenie,
– príjemný vzhľad a reprezentatívne vystupovanie,
– flexibilita, zodpovednosť, lojalita,
– schopnosť rýchlo sa učiť.

Pracovné výhody : – Odmeňovanie so zaujímavou motivačnou zložkou, – výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu), – podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu), – životné poistenie s príspevkom zamestnávateľa a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%, – firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš).,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Anežka Fedorová Manažér tel.: +421908385603 anezkafedorova@gmail.com
Okres : okres Prešov

Anežka Fedorová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
47870788

Internetová adresa:
www.alianz.sk

Telefón:
+421908385603

Poradenstvo v oblasti pokrytia príjmov v nečakaných životných situácii, kde nepostačí príjem od sociálnej poisťovne. Práca so štatistikami zo sociálnej poisťovne

Adresa:

Prostějovská 4845/68 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Slovenská 65 08001