Vodič/skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Arnutovce
  • Uverejnené 5 rokov pred

p. Komár Dušan tel.: +421917093834

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič/skladník

Pracovná náplň: Vedenie MV, nakládka a vykládka materiálu v sklade. Prosím vopred zaslať životopis s kontaktom na záujemcu na bautop@bautop.sk. Zamestnávateľ následne osloví vybratých záujemcov a určí dátum výberového konania.. Vodič – skladník. Potrebné vodičské oprávnenie skupiny C a preukaz na obsluhu hydraulickej ruka – výhoda.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : mesačne od 500 do 500 €

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Komár Dušan tel.: +421917093834
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BauTop, s.r.o.
IČO: 43982671

Adresa:

Ing. Straku 4, Spišská Nová Ves, 05201

Adresa zamestnávateľa : Arnutovce okres Spišská Nová Ves Arnutovce 05313