Pomocná kuchárka

Eva Lehocká vedúca školskej jedálne tel.: +421908789712 eva.lehocka5858@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná kuchárka

Pracovná náplň: pomocné práce v kuchyni ako čistenie a krájanie zeleniny, zemiakov, umývanie riadu a pracovného zariadenia, príprava šalátov,polievok atď Žiadne nadčasy, voľné víkendy , príjemný kolektív
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 435 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Ďalšie požiadavky: ochota vykonávať prácu hlavného kuchára v prípade potreby

Pracovné výhody : Žiadne nadčasy, voľné víkendy , príjemný kolektív,
Kontakt : Eva Lehocká vedúca školskej jedálne tel.: +421908789712 eva.lehocka5858@gmail.com
Okres : okres Nové Zámky
Dátum nástupu : 1. 9. 2017

Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00161951

Internetová adresa:
sekretariat@oasurany.sk

Telefón:
+421356500859

Charakteristika:
Stredná odborná škola

Adresa:

Nám. hrdinov 7 94201 Šurany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Nám. hrdinov 12 94201