Kuchár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 2 týždne pred

AQUAPARK Poprad, s.r.o. Aquapark Poprad tel.: +421527851520 asistent@aquacity.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: – klasické povinnosti samostatného odborného kuchára, príprava hotových jedál, minútiek, studených a teplých bufetov, hotelových raňajok, a´la carte ponuky absolventa Ponúkame dlhodobý pracovný pomer, stabilné zamestnanie v stabilnej firme, atraktívny sociálny program.

Práca vhodná pre absolventa;Ponúkame dlhodobý pracovný pomer, stabilné zamestnanie v stabilnej firme, atraktívny sociálny program.
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;aspoň 2 roky
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : Ponúkame dlhodobý pracovný pomer, stabilné zamestnanie v stabilnej firme, atraktívny sociálny program.,
Kontakt : AQUAPARK Poprad, s.r.o. Aquapark Poprad tel.: +421527851520 asistent@aquacity.sk
Okres : okres Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36482609

Internetová adresa:
www.aquacity.sk

Telefón:
0527851510

Spoločnosť AQUAPARK Poprad s.r.o. je orientovaná na hotelový (3*** a 4 **** hotely) , kongresový a aquaparkový business. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.

Adresa:

Športová 1397/1 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Športová 1397/1 05801