Nastavenie a obsluha vstrekovacieho lisu pre plasty

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Skalica
  • Uverejnené 5 rokov pred

RNDr. František Palkovič tel.: +421904252987

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nastavenie a obsluha vstrekovacieho lisu pre plasty

Pracovná náplň: nastavenie parametrov a obsluha vstrekovacieho lisu pre plasty

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : štvorzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Kontakt : RNDr. František Palkovič tel.: +421904252987
Okres : okres Skalica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: RNDr. František Palkovič – PFSOFT
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 33042233
Internetová adresa: feropal@stonline.sk
Telefón: +421904252987

Charakteristika:

programovanie

Adresa:

Rohatecká 2113/7
90901 Skalica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Skalica okres Skalica Dr. Schaefflera 2402/20 90901