Asistent osvety zdravia

Mgr. Jozef Pišta koordinátor tel.: +421907826675

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent osvety zdravia

Pracovná náplň: podpora zdravia znevýhodnených skupín (rómovia, dochodcovia, bezdomovci, telesne a mentálne postihnuté osoby, atď)

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo;Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Základné vzdelanie
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Ďalšie požiadavky:

ovládať rómsky jazyk, bydlisko v Žiari nad Hronom, postačuje základne vzdelanie

Pracovné výhody : stravné lístky, príspevok zamestnávateľa na telefón, preplácané cestovné,
Kontakt : Mgr. Jozef Pišta koordinátor tel.: +421907826675
Okres : okres Žiar nad Hronom
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Obchodné meno: Platforma na podporu zdravia znevýhodnených skupín – PPZZS
Právna forma: Záujmové združenie právnických osôb
IČO: 45740526
Internetová adresa: www.ppzzs.sk
Telefón: +421907826675

platforma na podporu zdravia znevýhodnených skupín, osveta zdravia, spolupráca s lekármi, MsÚ, OÚ, školy, RÚVZ,

Adresa:

Šafárikovo námestie 2
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žiar nad Hronom okres Žiar nad Hronom moyzesová 111111111 96501