Revízny technik

Martin Michálik Špecialista ľudských zdrojov a náboru tel.: +421424661185 martin.michalik@deltaww.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Revízny technik

Pracovná náplň: – zodpovednosť za kontrolu a riadenie celého revízneho procesu – vykonávanie elektrických revízií na všetkých elektrických zariadeniach v spoločnosti – spracovanie záznamov o elektrických zariadeniach, príprava potvrdení a zoznamov – zodpovednosť za školenie príslušných zamestnancov (§20) – porozumenie, vysvetlenie a dopĺňanie legislatívnych procesov v oblasti elektrických revízií – zodpovednosť za kontrolu vykonania údržby – spracovanie a spravovanie dát v systéme Profilax – zastupovanie spoločnosti v oblasti energetiky – kooperácia so servisnými spoločnosťami, inštitúciami a spolupracujúcimi oddeleniami ohľadne revíznych aktivít – výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených – stabilná a perspektívna práca – zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti – zodpovedajúce finančné ohodnotenie – športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka – dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov – možnosť osobného a profesijného rastu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: – minimálne stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
– osvedčenie na vykonávanie revízneho technika §24 je podmienkou
– schopnosť dorozumieť sa anglicky výhodou
– znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook, Profilax výhodou
– znalosť elektrotechnických revíznych procesov a postupov, revíznych periód a zákonných požiadaviek
– precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
– skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky

Pracovné výhody : – stabilná a perspektívna práca – zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti – zodpovedajúce finančné ohodnotenie – športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka – dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov – možnosť osobného a profesijného rastu,
Kontakt : Martin Michálik Špecialista ľudských zdrojov a náboru tel.: +421424661185 martin.michalik@deltaww.com
Okres : okres Ilava

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36650871

Internetová adresa:
www.deltaelectronics.sk

Telefón:
0424661111

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v elektrotechnickom priemysle s orientáciou najmä na výrobu napájacích zdrojov.

Adresa:

Priemyselná 4600/1 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Priemyselná 4600/1 01841