Vodič

Marian Nozdroviczky Obchodný zástupca tel.: +421915719100 Nofatrans@mail.t-com.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič

Pracovná náplň: Hľadáme vodičov na stálu robotu. Prepravy Maďarsko – (Ostrihom) a Česko (Ostrava). absolventa Služobný telefón, stabilná práca.

Práca vhodná pre absolventa;Služobný telefón, stabilná práca.
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 1000 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E

Pracovné výhody : Služobný telefón, stabilná práca.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Telefonicky
Kontakt : Marian Nozdroviczky Obchodný zástupca tel.: +421915719100 Nofatrans@mail.t-com.sk
Okres : okres Nové Zámky

NOFA TRANS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
34144838

Telefón:
+421915719100

Charakteristika:
Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou dopravou.

Adresa:

Pri majeri 235/53 94301 Štúrovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Štúrovo okres Nové Zámky Pri majeri 235/53 94301